Kütüphane - Okul Zil - Web

Otomasyon Çözümleri

Kasa Listesi

kasadetay

Hareketleri incele alanından görmek istediğiniz tarih aralığını belirleyerek Listele butonuna veya F5 tuşuna basarak kayıtların görüntülenmesini sağlayabilir, Yazdır butonuna basarak bu kayıtların yazıcıdan çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.


Excel e Gönder:
İstenen kriterlere göre ekranda filtrelenmiş kayıtları MS Excel e aynen aktararak kendi özel raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Yazdır:
Ekranda listelenen bilgiyi yazıcıya gönderir


Bugünkü Kayıtlar: Bu seçeneği seçtiğinizde yanında bir adet tarih seçim kutusu ile karşılaşırsınız ve varsayılan olarak o günün tarihi aktif gelir. İsterseniz tarihi değiştirip seçtiğiniz günün kayıtlarına da ulaşabilirsiniz.

Bu Haftaki Kayıtlar: İçinde bulunduğunuz haftanın kayıtlarını görmek için zaman aralığını içinde bulunduğunuz haftaya ayarlar.

Bu Ayki Kayıtlar: Bu seçeneği seçtiğinizde yanında bir adet ay seçim kutusu ile karşılaşırsınız ve varsayılan olarak o yılın içinde bulunuğunuz ayı seçili olarak gelir. İsterseniz bu ayı değiştirerek içinde bulunduğunuz yılın herhangi bir ayına ait kayıtlar görüntülenir.

Bu Yılki Kayıtlar: Bu seçeneği seçtiğinizde yanında bir adet yıl seçim kutusu ile karşılaşırsınız ve varsayılan olarak o yılın içinde bulunuğunuz yıl seçili olarak gelir. İsterseniz bu yılı değiştirerek seçtiğiniz yıla ait kayıtlar görüntülenir.

Tarih Aralığındaki Kayıtlar: Bu seçeneği seçtiğinizde yanında iki adet tarih seçim kutusu ile karşılaşırsınız ve varsayılan olarak ayarlar kısmında tanımlamış olduğunuz çalışma dönemi aralığı seçili olarak gelir. İsterseniz tarihleri değiştirerek görmek istediğiniz dönemlere ait tarihe ayarlayarak istediğiniz döneme ait kayıtlar görüntülenir. İkinci tarih seçim kutusunun önündeki işareti kaldırdığınızda tarih seçimi sadece ilk tarih seçim kutusunun üzerindeki tarih olarak ayarlanır.

Bu Dönemki Kayıtlar: Bu seçeneği seçtiğinizde yanında iki adet tarih seçim kutusu ile karşılaşırsınız ve ayarlar kısmında tanımlamış olduğunuz çalışma dönemi aralığı seçili olarak gelir.

Tüm Kayıtlar: Herhangi bir tarih sınırlaması olmaksızın tüm kayıtlar görüntülenir.

Sırala:Kayıtları düzgün bir şekilde görebilmek için sıralamaya tabi tutabilirsiniz. Sırala alanından sıralamanın hangi alana göre ve A-Z veya Z-A sıralanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı işlemi liste başlıklarına çift tıklayarak da yapabilirsiniz

Not: Tüm tarih kısıtlamaları ayarı Zaman Aralığı bilgilendirme bölümünden takip edilebilir.